Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 listopada 2021. Zobacz aktualne

Specjalista ds reklamacji w branży IT

AMSO Kraków
Nie podano
Praca

Amso S.C.  to lider polskiego rynku komputerów poleasingowych. Zajmujemy się dostarczaniem wysokiej jakości elektroniki użytkowej, jak komputerów, laptopów, telefonów. Cechuje nas niezwykła rzetelność oraz pęd do rozwoju. Jeżeli tak jak my, chcesz łączyć pasję do komputerów z pracą, serdecznie zapraszamy do aplikacji.

W związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista d.s Reklamacji w branży IT

Miejsce Pracy: Kraków

Chcielibyśmy powierzyć następujące obowiązki:

  • obsługa reklamacji klientów (przyjmowanie, rejestrowanie, identyfikacja oraz weryfikacja zgłoszeń reklamacyjnych)
  • ewidencjonowanie przesyłek
  • prawidłowe gospodarowanie zwracanymi produktami
  • kontakt telefoniczny i mailowy z klientami
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Poszukujemy osoby:

  • komunikatywnej,
  • posiadającej doświadczenie w obsłudze klientów
  • posiadającej zdolności negocjacyjne
  • potrafiącej z łatwością podejmować decyzje i rozwiązywać problemy
  • biegłej w obsłudze komputera
  • dobrze zorganizowanej
  • sumiennej i punktualnej
  • potrafiącej współpracować w zespole

Twoje zyski

Osobom zaangażowanym zrekompensujemy się:

  • Stabilnym zatrudnieniem w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (posiadamy 12 salonów sprzedaży)
  • Stałym wynagrodzeniem podstawowym
  • Dodatkowym wynagrodzeniem prowizyjnym uzależnionym od wyników pracy
  • Możliwością awansu w strukturach firmy
  • Możliwością podnoszenia Kwalifikacji
  • Prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym
  • Kartą Multisport
  • Zniżkami pracowniczymi