Green Cell
Skawina Internet / e-Commerce
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 października 2021. Zobacz aktualne

Specjalista ds. Reklamacji

Green Cell Skawina
Nie podano
Praca

Rozwijaj z nami świat zrównoważonej energii

Każdego dnia dbamy, żeby Twoje urządzenia mobilne były pełne świeżej energii. Projektujemy elektronikę użytkową kierowani potrzebami klientów. Co druga bateria do laptopa kupiona w Polsce pochodzi od nas. Z naszych produktów korzystają klienci na całym świecie. Jesteśmy liderem na rynku magazynowania energii. W CSG S.A. poprzez nasze marki: Green Cell, Świat Baterii, Battery Empire i RDY, napędzamy rewolucję w elektromobilności.

 

Aktualnie poszukujemy Specjalisty/tki ds. reklamacji do naszego zespołu w Skawinie.

 

Czym w Green Cell zajmuje się Specjalista ds. Reklamacji?

 

  • opiekuje się procesem reklamacji i wymianą towaru na terenie Polski i poza jej granicami
  • przygotowuje dokumenty zgodnie z obowiązującymi standardami
  • ewidencjonuje przesyłki i monitoruje stan magazynowy
  • przygotowuje listy RMA do producentów
  • doradza klientom w zakresie doboru produktów
  • monitoruje jakość oferowanych produktów, oraz podejmuje działania mające na celu jej nieustanne podnoszenie

 

Jakich kompetencji szukamy?

 

  • dobrej obsługi komputera
  • znajomości pakietu MS Office
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • dobrej organizacji pracy i wysokiej kultury osobistej
  • doświadczenie w Obsłudze Klienta - mile widziane
  • znajomość naszej oferty produktowej i doświadczenie w kontaktach z chińskimi dostawcami będą dodatkowymi atutami

 

Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

 

  • umowę o pracę lub zlecenie
  • wyzwania, ciekawe zadania, szeroki wachlarz technologii
  • przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy
  • prywatną opiekę medyczną, MultiSport, ubezpieczenie na życie (dofinansowanie)

Podobne oferty

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
Polityka cookies | Polityka prywatności | Zamknij