AC S.A.
Białystok Przemysł / Produkcja
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 lipca 2022. Zobacz aktualne

Specjalista ds. prototypowania

AC S.A. Białystok
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Twoje zadania:

-      Wykonywanie prototypów wyrobów zgodnie z dokumentacją.

-      Dbanie i administrowanie zapleczem materiałowym i narzędziowym.

-      Wsparcie uruchamiania prototypów.

-      Współpraca z innymi działami spółki w celu stosowania ​​najlepszych praktyk.

-      Praca w ramach interdyscyplinarnego zespołu projektowego.

-      Wykonywanie testów uruchomieniowych i funkcjonalnych dla prototypowanych wyrobów.

-      Raportowanie z przeprowadzonych prac.

Nasze wymagania:

-      Wykształcenie średnie techniczne.

-      Min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

-      Wiedza z obszaru elektroniki i technologii prototypowania urządzeń elektronicznych.

-      Motywacja do poznawania nowych technologii i stosowania technik inżynierii systemów.

-      Znajomość oprogramowania Altium Designer lub innego podobnego.

-      Podstawowa znajomość języka angielskiego (min. A2).

Dodatkowym atutem będzie:

-      Wykształcenie wyższe techniczne.

-      Min. 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

-      Znajomość oprogramowania frezarek PCB.

-      Znajomość podstawowej aparatury laboratoryjnej (m.in. oscyloskop, miernik, zasilacz laboratoryjny).

-      Umiejętność pracy z wymaganiami produktowymi i umiejętność definiowania scenariuszy testowych.

Jeśli zdecydujesz się na pracę z nami to zyskasz:

-      Konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia

-      System szkoleń, wspierający rozwój osobisty

-      Przyjazną atmosferę pracy, opartą na relacjach partnerskich i zaufaniu

-      Niezbędne narzędzia do pracy

-      Prywatną opiekę medyczną, również dla członków rodzin

-      Karty sportowe

-      Wiele innych benefitów