LPP S.A.
Gdańsk Moda / Odzież
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 września 2022. Zobacz aktualne

Specjalista ds. promowania aplikacji mobilnej

LPP S.A. Gdańsk
Nie podano
Praca
Umowa o pracę
Logo Lpp
Miejsce pracy: Gdańsk

Jesteśmy polską firmą rodzinną, jedną z najdynamiczniej rozwijających się w branży odzieżowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Zarządzamy 5 markami modowymi: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Przez 30 lat z sukcesem prowadzimy działalność w Polsce i za granicą, sprzedając dziś stacjonarnie kolekcje na 25 rynkach, w tym w tak prestiżowych stolicach jak Londyn, Berlin czy Tel Awiw.

Jesteśmy ambitni, wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by stawać się coraz lepszymi. Naszą największą siłą jest nasz zespół. Tworzą go ponad 22 tysiące utalentowanych i zaangażowanych osób, które pracują w naszych biurach i salonach sprzedaży. To dzięki ich pasji i energii wciąż mamy odwagę sięgać po więcej!

Chcesz być częścią czegoś wyjątkowego? Dołącz do nas!

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe wdrażanie kampanii mobilnych end-to-end: od briefingu, przez optymalizacje, po podsumowanie (post-buy),
  • codzienne korzystanie z narzędzi analitycznych (AppsFlyer, Google Analytics, Firebase itp.) i marketingowych (Google Ads, Facebook Ads, programmatic itp.) w celu wzrostu ilości pobrań oraz podnoszenia zaangażowania klientów w naszej aplikacji mobilnej,
  • kontakt z partnerami biznesowymi z rynku reklamy mobilnej
  • aktualizacja i negocjacje ofert z dostawcami,
  • wyszukiwanie nowych trendów i rozwiązań technologicznych, partnerów biznesowych, rozszerzających kompetencje marketingu efektywnościowego aplikacji mobilnych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obszarze mobilnym min. 2 lata,
  • znajomość narzędzi pozwalająca na zakup reklamy online (Google Ads, Facebook Ads, Display & Video 360, Adform),
  • znajomość rynku reklamy mobilnej,
  • doświadczenie w pracy z narzędziami takimi jak: AppsFlyer, Firebase, Synerise,
  • umiejętności analityczne, komunikacyjne i organizacyjne,
  • mile widziane certyfikaty Google, Facebook.

OFERUJEMY:

  • Pracę w największej polskiej Firmie modowej o międzynarodowym zasięgu
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego
  • 25% zniżki na zakupy w salonach marek LPP - dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Relokacyjny bonus finansowy
  • Program Poleceń Pracowniczych (nawet do 6 000 brutto premii za polecenie pracownika)
  • Opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Program Wsparcia Pracowników - inicjatywa wspierająca pracowników i ich rodziny w 3 obszarach: psychologicznym, finansowym i prawnym
  • Możliwość dofinansowania do studiów podyplomowych oraz kursu języka angielskiego (po przepracowaniu min. 3 miesięcy)
  • Dostęp do platformy e-learningowej z bogatą ofertą darmowych kursów i szkoleń
  • Nieformalną atmosferę pracy i pełną swobodę ubioru - nosisz to, co lubisz
  • Restauracja Brunch & Lunch w biurze oraz automat z cateringiem pudełkowym
  • Akcje sportowe oraz wolontariat pracowniczy
  • Darmowy parking samochodowy oraz rowerowy