InConventus Group
Kraków Marketing / Reklama
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 grudnia 2019. Zobacz aktualne

Specjalista ds. Projektów Edukacyjnych

InConventus Group Kraków
Nie podano
Praca

Krótki opis firmy

InConventus Group - organizator wydarzeń branżowych, wyjazdów studyjnych poszukuje ambitnych kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Organizacja wydarzeń targowych, w zakresie działań mających na celu pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów z profesjonalnymi uczestnikami wydarzeń branżowych.

Zakres obowiązków

• telefoniczna obsługa Klientów w miłej i przyjaznej atmosferze

• obsługa istniejącej sieci klientów

• pozyskiwanie nowych klientów

• budowanie długotrwałych relacji

• szukanie najlepszych rozwiązań dla Klientów

Wymagania

Jeśli jesteś osobą, która:

- posiada wykształcenie wyższe lub status studenta

- chce pracować w międzynarodowym środowisku w ambitnym zespole

- posługuje się komunikatywnie językiem angielskim

- posiada doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

Szukamy właśnie Ciebie! :)

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?

• uczestnictwo w wyjazdach szkoleniowych

• dostęp do najnowocześniejszej techniki i wiedzy

• pracę w najbardziej dynamicznej branży

• przyjazne środowisko pracy, otwartość pracodawcy na pomysły

• zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie na termin próbny. Po ukończeniu terminu próbnego – możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

• dwustopniowy system wynagradzania

• możliwość wdrażania własnych pomysłów w życie

• długofalową ścieżkę kariery

• dofinansowanie do sportu

Miejsce pracy

ul. Szlak 8a, Kraków