AMSO
Balice IT

Specjalista ds. pozyskiwania i utrzymania klientów

AMSO Balice
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Kim jesteśmy

Jesteśmy firmą zajmującą się dystrybucją poleasingowego sprzętu komputerowego. To produkty klasy premium, dlatego przykładamy szczególną uwagę do samego procesu sprzedaży. Nasze salony firmowe wyróżniają się nowoczesnym designem oraz przestrzenią pozwalającą czuć się komfortowo zarówno sprzedającym jak i kupującym. Równocześnie z salonami prowadzimy obszerne projekty związane ze sprzedażą e-commerce.

Kogo szukamy?

Szukamy ambitnych osób z dużą motywacją do pracy. Nie wymagamy doświadczenia, wierzymy, że zaangażowanie jest kluczem do sukcesu.

Zakres obowiązków:
  • działania prospektingowe: cold calling, cold mailing, komunikacja z potencjalnymi klientami na Linkedin,

  • wyszukiwanie potencjalnych klientów korzystając z baz danych,

  • wznawianie kontaktów z byłymi klientami, utrzymanie aktualnych klientów oraz badanie ich potrzeb.

  • sprzedaż dodatkowych usług oferowanych przez firmę.

Wymagamy:
  • Pozytywnego nastawienia do prowadzenia rozmów telefonicznych,

  • Otwartości, komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu długofalowych kontaktów,

  • wysokiej motywacji do nauki nowych rzeczy.

Oferujemy:
  • Pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii z branży,

  • stabilne zatrudnienie w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku ogólnopolskim i europejskim,

  • atrakcyjne i wypłacane na czas wynagrodzenie,

  • wynagrodzenie adekwatne do uzyskiwanych wyników, oraz możliwość rozwoju zawodowego,

  • kulturę pracy opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu,

  • możliwość powiększenia swoich umiejętności i zdobycia nowych doświadczeń,

  • długofalową współpracę,

  • szkolenie wprowadzające,

  • otwartą komunikację na linii pracownik – przełożony,

  • realny wpływ na rozwój działu,

  • jasny system motywacyjny,

  • pracę w kilkunastoosobowym, młodym zespole,

  • służbowy laptop,

  • pakiet dodatkowych ubezpieczeń zdrowotnych,

  • kartę multisport.