Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1 listopada 2020. Zobacz aktualne

Specjalista ds. personalnych

Comarch Kraków
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Lubisz poszerzać swoją wiedzę oraz jesteś osobą dobrze zorganizowaną? Interesujesz się zagadnieniami z obszaru komunikacji międzykulturowej? Chcesz łączyć miękki

i twardy HR? Takiej osoby szukamy.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenia w obsłudze międzynarodowych procesów HR
  • Dobra znajomość MS Office
  • Rozwinięte umiejętności organizacyjne, dbałość o szczegóły, umiejętność zarządzania różnymi projektami jednocześnie
  • Mile widziane doświadczenie w rekrutacji międzynarodowej oraz w pracy z zewnętrznymi dostawcami usług płacowych

TWOJE ZADANIA

  • Współprowadzenie procesów rekrutacji
  • Przeprowadzenie analizy rynku pracy w danym kraju
  • Ścisła współpraca z lokalnym działem HR / administracją w zakresie inicjatyw dotyczących budowania marki pracodawcy
  • Wdrażanie procesów HR w wyznaczonych krajach, zapewniając, że wszystkie procesy HR i dokumentacja personalna przetwarzane są w odpowiedni sposób
  • Administracja dokumentacją personalną, aktualizowanie systemów HR
  • Dostarczanie raportów dotyczących zatrudnienia pracowników w organizacji

DLA CIEBIE

  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosferę pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, stołówka
  • Kameralne pokoje, brak gorących biurek (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek)
  • Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin, a także wejściówki na lodowisko