LPP S.A.
Gdańsk Moda / Odzież
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 sierpnia 2022. Zobacz aktualne

Specjalista ds. performance marketingu (Google Ads i/lub Facebook)

Rekrutacja zdalna
LPP S.A. Gdańsk
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa o pracę
Logo Lpp
Miejsce pracy: Gdańsk

Jesteśmy polską firmą rodzinną, jedną z najdynamiczniej rozwijających się w branży odzieżowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Zarządzamy 5 markami modowymi: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Przez 30 lat z sukcesem prowadzimy działalność w Polsce i za granicą, sprzedając dziś stacjonarnie kolekcje na 25 rynkach.

Jesteśmy ambitni, wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by stawać się coraz lepszymi. Naszą największą siłą jest nasz zespół. Tworzą go ponad 22 tysiące utalentowanych i zaangażowanych osób, które pracują w naszych biurach i salonach sprzedaży. To dzięki ich pasji i energii wciąż mamy odwagę sięgać po więcej!

Chcesz być częścią czegoś wyjątkowego? Dołącz do nas!

Twój zakres obowiązków:

  • Współorganizowanie kampanii Google Ads Ads i/lub Facebook Ads (produktowych, jak i wizerunkowych)
  • Współzarządzanie budżetem kampanii na wielu rynkach
  • Optymalizacja prowadzonych działań
  • Wyciąganie wniosków na podstawie analiz i raportów

Szukamy osoby, która:

  • Posiada wcześniejsze doświadczenie w pracy w branży e-commerce na podobnym stanowisku (kampanie płatne)
  • Zna i potrafi korzystać z systemu reklamowego Google Ads lub/i Facebook Ads
  • Potrafi obsługiwać Google Analytics, Google Sheet
  • Interesuje się tematyką performance marketingu oraz jest zmotywowana do ciągłej nauki w tym zakresie
  • Posiada podstawową wiedzę na temat działania innych kanałów pozyskiwania ruchu na stronę
  • Jest otwarta na komunikację i szukanie nowych rozwiązań
  • Potrafi współpracować w grupie, ale równocześnie jest samodzielna i odpowiedzialna

Oferujemy:

  • Konferencje branżowe, współpraca z opiekunami Facebook'a oraz Google'a
  • Realne możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji
  • Twórczą, nieformalną atmosferę pracy i pełną swobodę ubioru - nosisz to, co lubisz
  • 25% zniżki na zakupy w salonach marek LPP - dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Parking samochodowy i rowerowy dla pracowników
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • Relokacyjny bonus finansowy