Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 stycznia 2020. Zobacz aktualne

Specjalista ds. organizacji imprez (Cracovia)

Comarch Kraków
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Mecenat Comarch nad MKS Cracovia trwa już 18 lat, a obecnie poszukujemy m.in. osoby odpowiedzialnej za ofertę imprez organizowanych w obiektach najstarszego w Polsce klubu sportowego. Jeśli uwielbiasz współpracę z ludźmi, jesteś osobą kreatywną i dobrze zorganizowaną, a do tego kochasz sport, to oferta specjalisty ds. organizacji imprez jest idealna dla Ciebie!

PROFIL KANDYDATA

  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
  • Kreatywność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dyspozycyjność
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Mile widziane
  • Doświadczenie w branży eventowej lub na podobnym stanowisku

TWOJE ZADANIA

  • Pozyskiwanie klientów na eventy, koncerty, konferencje
  • Przygotowywanie ofert dla potencjalnych klientów
  • Kontakt z klientem i ustalanie szczegółów organizowanego wydarzenia
  • Opieka nad strefą SkyBox podczas meczów oraz codziennego funkcjonowania
  • Kontrola procedury parkingowej (wydawanie kart postojowych zgodnie z umowami, wystawianie faktur)
  • Organizacja działań mających na celu przygotowanie stadionu do meczów i eventów
  • Koordynowanie pracy firm sprzątających
  • Odpowiedzialność za wolontariuszy i hostessy podczas eventów i meczów
  • Współpraca i wsparcie działu administracji Stadionu

DLA CIEBIE

  • Ciekawa praca w najstarszym klubie sportowym w Polsce w oparciu o umowę o pracę
  • Samodzielna, odpowiedzialna i satysfakcjonująca praca w ramach struktury firmy
  • Wyzwania i możliwość samorealizacji