BIUREXPOL
Szczecin Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 lutego 2022. Zobacz aktualne

Specjalista ds. obsługi klienta ze znajomością języka Słowackiego lub Czeskiego - home office

Rekrutacja zdalna
BIUREXPOL Szczecin
6800 - 7900zł
Praca
Umowa B2B, umowa o dzieło, umowa zlecenie

Poszukujemy Specjalisty ds. Obsługi Klienta z językiem słowackim lub czeskim. Praca polega na kompleksowej obsłudze klientów obcojęzycznych przez telefon. Jest to stanowisko sprzedażowe usług, z którymi klient się wcześniej zapoznał. Na wynagrodzenie składa się stała stawka godzinowa oraz wysokie prowizje sprzedażowe.

Proces rekrutacyjny, wdrożenie oraz szkolenia prowadzone są online - otrzymasz niezbędne narzędzia do wykonywania swoich zadań. Wykonuj je z biura, z domu lub dowolnego miejsca na ziemi - wybór jest Twój!

Powierzone zadania:

Przyjmowanie, realizacja i kompletowanie zamówień

Obsługa połączeń przychodzących i wychodzących

Badanie potrzeb klienta oraz dopasowanie indywidualnej oferty

Rozwiązywanie napotkanych problemów przy realizacji zamówienia

Przydatne kompetencje zawodowe:

Umiejętności sprzedażowe (mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku), koncetracja na celach i wynikach

Biegła znajomość języka słowackiego lub czeskiego oraz komunikatywna znajomość języka polskiego lub angielskiego

Wysoka komunikatywność, umiejętności interpersonalne, otwartość na kontakt z klientami

Zdolność do skutecznego pojmowania wiedzy i samodzielnego rozwiązywania problemów

Innowacyjność, zaangażowanie, entuzjastyczne działania

Profesjonalizm i odpowiedzialność za powierzone zadania

Gwarancja pracodawcy:

Stabilne zatrudnienie w formie pracy zdalnej lub w biurze - centrum Warszawy (możliwość skorzystania z mieszkania służbowego przy relokacji)

Szkolenia o różnorodnych tematykach podnoszące kwalifikacje (dział szkoleń przeprowadza około 100 spotkań miesięcznie) oraz niezbędny sprzęt do realizacji zadań

Wsparcie podczas rozwoju ścieżki zawodowej, Twój TeamLeader jest zawsze gotów, by Ci pomóc

Elastyczne godziny współpracy i formy zatrudnienia

Stałe stawki godzinowe liczone od pierwszego dnia szkolenia wstępnego oraz premie bez ograniczeń - premie sprzedażowe uzależnione od wyników

Kandydaci decydujący się na współpracę od samego początku są objęci procesem onboardingu, który pozwala lepiej poznać struktury firmy i sprawdzi, w czym są najlepsi

Brak korporacyjnej atmosfery, brak dress code'u

Dofinansowanie do karty Multisport oraz prywatnej opieki zdrowotnej dla Ciebie i Twoich bliskich

Zajęcia dodatkowe pingpong, turnieje piłkarskie, gry planszowe, warsztaty prac kreatywnych i wiele innych

Dobrze zaopatrzona kuchnia i zniżki na posiłki w kantynie biurowej

Proces rekrutacyjny przeprowadzamy w 3 etapach:

Etap 1 - krótka rozmowa telefoniczna, podczas której poznamy Twoje zapotrzebowania i chęć podjęcia nowej pracy

Etap 2 - telefoniczna weryfikacja znajomości języka

Etap 3 - spotkanie rekrutacyjne online

Spotkania rekrutacyjne prowadzone są zarówno stacjonarnie, jak i online. Jeśli chcesz odwiedzić swój przyszły zespół i poznać się osobiście - bez obaw! Podczas pandemii w biurze zostały zachowane normy bezpieczeństwa.

Wyślij swoje CV i proszę dołącz poniższą klauzulę bez której Twoja aplikacja nie będzie brana pod uwagę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).