CCIG Group Sp. z o.o.
Łódź Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 czerwca 2022. Zobacz aktualne

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem słowackim!Pridaj sa k nám!

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Łódź
Nie podano
Praca dodatkowa, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Jesteśmy największym call center w Polsce, posiadającym biura w ponad 13 miastach. Obecnie do naszego zespołu w Warszawie poszukujemy kandydatów, którzy biegle posługują się językiem słowackim i chcą rozpocząć ekscytującą podróż w naszym nowym projekcie związanym z dostawcą sprzętu do gotowania, serwowania potraw i bufetów dla branży hotelarskiej. Jeśli zależy Ci na entuzjazmie i dobrej atmosferze w pracy, dołącz do nas. Staw czoła ciekawym i ambitnym wyzwaniom, zdobądź więcej doświadczenia zawodowego i rozwijaj swoje umiejętności w nowej roli. Czeka na Ciebie dużo wiedzy!

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem słowackim (z siedzibą w Warszawie)

Twoje zadania:

  • odbieranie połączeń przychodzących od klientów (rozmowy w języku słowackim),
  • obsługa e-maili od klientów,
  • rozpoznanie potrzeb klienta,
  • kompleksowa obsługa klienta i doradztwo produktowe,
  • podanie informacji o szczegółach oferowanego asortymentu.

Oczekiwania:

  • osoby znające język słowacki na poziomie C1,
  • osoby posługujące się językiem angielskim lub polskim w stopniu komunikatywnym,
  • ludzie pozytywnie nastawieni i otwarci na współpracę z międzynarodowym zespołem,
  • osoby rzetelne i sumienne,
  • osoby elastyczne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zapewniamy prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport oraz ubezpieczenie na życie,
  • pakiet szkoleń, który przygotuje Cię do samodzielnej pracy,
  • możliwość rozwoju w strukturze organizacji CCIG GROUP i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • praca w przyjaznym środowisku :)

Jeśli jesteś zainteresowany tym ogłoszeniem, nie wahaj się aplikować już dziś i zostań częścią naszego zespołu.