CCIG Group Sp. z o.o.
Gdańsk Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 grudnia 2021. Zobacz aktualne

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Gdańsk
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

CCIG Group to wyjątkowa organizacja w branży contact center, tworzona przez profesjonalistów wyspecjalizowanych w skutecznej wielokanałowej komunikacji biznesu. Stawiamy na elastyczne procesy, nowoczesne technologie i kreatywnych ludzi. Jesteśmy największą grupą call center w Polsce. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Twoje zadania:

  • prowadzenie telefonicznych rozmów z klientami w języku niemieckim,
  • udzielanie kompleksowych odpowiedzi na zapytania,
  • obsługa klienta zgodna ze standardami projektu.

Nasze oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. C1,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy z ludźmi,
  • wysoka kultura osobista,
  • silna orientacja na klienta i umiejętność budowania relacji.

Oferujemy dla Ciebie:

  • atrakcyjną stawkę godzinową i premie za realizowane zadania,
  • okresowe premie za polecenia znajomych - tym samym możliwość współpracy ze znajomymi,
  • pracę od poniedziałku do piątku, z możliwością dostosowania grafiku,
  • profesjonalny pakiet szkoleniowy przed rozpoczęciem współpracy,
  • pomoc oraz wsparcie doświadczonych trenerów projektu i ciągłe wsparcie przełożonego,
  • rozwój zawodowy - możliwość awansu wewnętrznego w różnych obszarach biznesowych lub działach wsparcia,
  • swobodny dress code i świetną atmosferę!