Just Talents
Warszawa Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 grudnia 2022. Zobacz aktualne

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem czeskim

Rekrutacja zdalna
Zdalnie w czasie COVID
Just Talents Warszawa
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa o pracę

Just Talents to agencja rekrutacyjna zajmująca się pozyskiwaniem kandydatów z sektora SSC/BPO, Finance and Accounting oraz Customer Service. Pomagamy firmom oraz kandydatom w znalezieniu siebie nawzajem. Zależy nam na sprawnej i szczerej komunikacji, dlatego też gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie nie zapominając przy tym o ludzkim podejściu.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy:

Specjalisty ds. obsługi klienta z językiem czeskim

Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie doskonałej obsługi klienta (wspieranie czeskich klientów);
  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami;
  • Terminowe rozwiązywanie problemów i dbanie o wysoki poziom zadowolenia klientów;
  • Udzielanie wyjaśnień w związku z reklamacjami klientów (zarówno pisemnymi, jak i telefonicznymi);
  • Monitorowanie sytuacji na rynkach finansowych;
  • Praca z systemem CRM (weryfikacja i uzupełnianie danych klientów).

Od kandydata oczekujemy:

  • Znajomości języka czeskiego na poziomie zaawansowanym lub biegłym;
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie mini. B2
  • Odpowiedzialności i zdolności do wielozadaniowości - ustalania priorytetów i szybkiego kończenia zadań;
  • Silnych umiejętności komunikacyjnych, interpersonalnych i negocjacyjnych;
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office;
  • Dodatkowo (będzie atutem): wcześniejsze doświadczenie w obsłudze klienta.

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę na pełen etat;
  • Kartę Multisport i prywatną opiekę medyczną;
  • Świetną możliwość nauki we współpracy z międzynarodowymi jednostkami firmy;
  • Pracę w międzynarodowej firmie o uznanej marce;
  • Wszystkie wymagane narzędzia i szkolenia;
  • Możliwość rozwoju wewnątrz struktur firmy.

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania!

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23483.

Administratorem danych osobowych ujawnionych przez kandydatów w dokumentach aplikacyjnych jest Just Talents Justyna Celi z siedzibą w Radomiu, ul. Kalińska 2/12, 26-604 Radom. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na potrzeby aktualnej rekrutacji - na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a, art. 9 ust.2 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE. 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) oraz na podstawie ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks pracy. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.