CCIG Group Sp. z o.o.
Warszawa Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 listopada 2021. Zobacz aktualne

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem czeskim

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Warszawa
Nie podano
Praca
Umowa zlecenie

Jesteśmy największym Call Center w Polsce, pracujemy z najlepszymi i dla najlepszych na rynku. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy rozpoczęliśmy współpracę z jednym z największych liderów w dziedzinie kompleksowych i innowacyjnych rozwiązań dla gastronomi w Europie.

Obecnie poszukujemy kandydatów posługujących się biegle językiem czeskim, które chcą dołączyć do naszego zespołu na stanowisku: "Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem czeskim".

Jeżeli chcesz zostać częścią czegoś ważnego i czuć, że Twoja praca ma sens, aplikuj!

Twoje zadania na projekcie:

  • obsługa zgłoszeń telefonicznych i mailowych (połączenia przychodzące),
  • rozpoznawanie potrzeb klientów i informowanie o dodatkowej ofercie,
  • kompleksowa opieka klienta oraz doradztwo produktowe,
  • udzielanie informacji dotyczących szczegółów oferowanego asortymentu.

Nasze oczekiwania:

  • znajomość języka czeskiego na poziomie min. C1,
  • znajomość języka polskiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • doświadczenie w obsłudze klienta,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu pozytywnych relacji,
  • umiejętność rozpoznawania potrzeb klientów,
  • dyspozycyjność pn-pt w godzinach 8.00 - 16.00 (możliwość podjęcia pracy na 80h lub w pełnym wymiarze godzin)

Nasza oferta dla Ciebie:

  • atrakcyjna stawka godzinowa,
  • pakiet wdrożeniowy, który zapewni Ci odpowiednie przygotowanie do nowej roli,
  • benefity: karta multisport, pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • możliwość pracy zdalnej po pozytywnym przejściu wdrożenia,
  • praca w przyjaznej atmosferze w międzynarodowym zespole :)

Jeśli ta oferta Cię zainteresowała? Nie czekaj, nie zastanawiaj się tylko wyślij do nas swoje CV. Z chęcią zobaczymy się z Tobą na rozmowie rekrutacyjnej!