Human Business
Kraków Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 sierpnia 2021. Zobacz aktualne

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem bułgarskim

Rekrutacja zdalna
Human Business Kraków
5000 - 6000zł
Praca
Umowa o pracę

Specjalista ds. obsługi klienta

Miejsce pracy: Centrum Krakowa (praca stacjonarna)

Zakres zadań:

  • Kompleksowa obsługa zamówień i reklamacji sklepu internetowego
  • Telefoniczna i mailowa obsługa Klienta bułgarskiego
  • Doradztwo w zakresie oferowanego produktu
  • Budowanie pozytywnych relacji z Klientem
  • Współpraca z Partnerami firmy
  • Wspieranie firmy w zakresie tłumaczeń na bułgarski

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość języka bułgarskiego (min. B2+/C1) - WARUNEK KONIECZNY
  • Komunikatywność
  • Wysoka kultura osobista
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Oferta:

  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie 5000-6000 brutto
  • Praca stacjonarna w nowoczesnym biurze w centrum Krakowa
  • Parking dofinansowany przez pracodawcę
  • Parking rowerowy
  • Opieka medyczna
  • Karta multisport