CCIG Group Sp. z o.o.
Wrocław Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 marca 2023. Zobacz aktualne

Specjalista ds. obsługi Klienta z jęz. niemieckim w dziale BO

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Wrocław
3500 - 5000zł
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o nr 27584, dla swojego Klienta CCIG Group poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalisty ds. obsługi Klienta z językiem niemieckim.

Łączy nas to, co nas różni, dlatego nasz zespół tworzą osoby, które chcą i potrafią być sobą. To właśnie dzięki połączeniu wszystkich naszych odmienności nadajemy naszej firmie niepowtarzalny charakter. Dołącz do nas jako Specjalista ds. obsługi Klienta i rozwijaj się z razem z nami!

Twoje zadania:

  • mailowa lub telefoniczna obsługa niemieckojęzycznych Klientów w dziale back office
  • realizacja spraw w systemie, weryfikacja dokumentów
  • udzielanie odpowiedzi na pytania Klienta dotyczące umów, płatności, faktur
  • obsługa Klienta zgodnie ze standardami projektu

Oczekiwania:

  • znajomości języka niemieckiego na poziomie min. B2
  • dyspozycyjność minimum 25 godzin w tygodniu
  • silnej orientacji na Klienta i umiejętności budowania relacji
  • wysokiej kultury osobistej
  • umiejętności pracy w zespole
  • umiejętność obsługi komputera

Mile widziane:

  • doświadczenie w obsłudze Klienta

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową i premie za realizowane zadania
  • profesjonalny pakiet szkoleniowy przed rozpoczęciem współpracy
  • możliwość pracy od poniedziałku do soboty, w godzinach 8:00 - 16:30, również w niepełnym wymiarze godzinowym
  • rozwój zawodowy, możliwość awansu wewnętrznego w różnych obszarach biznesowych lub działach wsparcia
  • swobodny dress code i świetną atmosferę