Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 grudnia 2022. Zobacz aktualne

Specjalista ds. Obsługi Klienta z jęz. Niemieckim

Rekrutacja zdalna
Mahle Wrocław
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Twoja Rola i Obowiązki:

  • Przetwarzanie zamówień od Klientów;
  • Tworzenie kont dla nowych Klientów, monitorowanie przychodzących zamówień przez TecCom;
  • Ekspresowa dostawa zamówień z magazynów;
  • Współpraca z magazynem;
  • Monitorowanie otwartych zamówień Klienta i przekazywanie Klientowi informacji o nowych terminach dostaw;
  • Korespondencja i kontakt z Klientami, przesyłanie informacji o cenach i dostępności;
  • Monitorowanie należności klientów;
  • Raportowanie dziennych i miesięcznych zamówień i zamówień oczekujących;
  • Przygotowywanie zestawień, raportów i analiz na potrzeby klientów wewnętrznych i zewnętrznych;

Twoje umiejętności i mocne strony:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego;
  • 2 lata doświadczenia w środowisku obsługi klienta;
  • Dobra znajomość systemu SAP i Ms Office-Excel;
  • Umiejętność identyfikowania i rozwiązywania potencjalnych problemów;
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne;
  • Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole

Zobacz co możemy zaoferować!

  • Zdobycie doświadczenia i możliwość współpracy w gronie profesjonalistów
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie
  • Szkolenia dające możliwość podnoszenia kwalifikacji w różnych obszarach oraz kursy języków obcych
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych i benefitów (w tym m.in. prywatna opieka zdrowotna, karty przedpłacone Edenred, Multisport, ubezpieczenie grupowe)
  • Pomoc w zmianie miejsca zamieszkania (m.in. premia relokacyjna)
  • Bonusy pieniężne za polecenie kandydatów do pracy