iSourceTec
Warszawa Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 stycznia 2023. Zobacz aktualne

Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim

Rekrutacja zdalna
iSourceTec Warszawa
6000 - 8000zł
Praca
Umowa o pracę, umowa zlecenie

Lider branży e-commerce, specjalizujący się w sprzedaży detalicznej artykułów łazienkowych i wystroju wnętrz w Europie Zachodniej wchodzi na rynek polski i szuka właśnie Ciebie!

Jako jeden z pierwszych pracowników będziesz miał bezpośredni wpływ na kształt i dynamiczny rozwój firmy. Będziesz mógł realizować swoje ambicje rozwojowe, równocześnie wspierając ambicje komercyjne firmy.

Jeśli chcesz być częścią interesujących projektów, szybko się uczysz i zależy Ci na podnoszeniu swoich kompetencji zawodowych, ta praca może być dla Ciebie. Komunikatywny Język niemiecki będzie dodatkowym atutem by jeszcze szybciej rozwinąć karierę w wiodącej branży e-commerce.

Zakres obowiązków:

  • Telefoniczna / mailowa obsługa klientów – udzielanie informacji i odpowiedzi na pytania dot. asortymentu, procesu zamawiania, płatności, wysyłki, terminu dostawy i zwrotu itp.
  • Informowanie klientów o statusie zamówień i dostaw
  • Doradztwo oraz badanie potrzeb w zakresie oferowanych produktów
  • Dokumentowanie obaw klientów w celu optymalizacji procesów wewnętrznych i zewnętrznych oraz trwałego zwiększenia zadowolenia klientów

Wymagania:

  • Doświadczenie w bezpośredniej lub telefonicznej / mailowej obsłudze klienta
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność budowania relacji
  • Pozytywne usposobienie
  • Wysoka samodzielność i poczucie odpowiedzialności
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie, oraz dodatkowo znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne połączone z przyjaznym usposobieniem oraz umiejętnością pracy w zespole
  • język polski

Oferujemy:

  • Opiekę zdrowotną
  • Możliwość założenia karty sportowej
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Nowoczesne środowisko pracy i sprzęt
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (6-8 tysięcy zł brutto/ msc)