CCIG Group Sp. z o.o.
Wrocław Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 kwietnia 2024. Zobacz aktualne

Specjalista ds. obsługi klienta z j. czeskim i j. słowackim

Rekrutacja zdalna
Zdalnie w czasie COVID
CCIG Group Sp. z o.o. Wrocław
31 - 44zł
Praca
Umowa zlecenie

Unique People to Agencja Zatrudnienia o numerze 27584, która prowadzi kompleksowy proces rekrutacji dla Spółki CCDS. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:Specjalista ds. obsługi Klienta z językiem czeskim i słowackim.

Twój zakres obowiązków:

  • profesjonalna obsługa Klientów za pośrednictwem telefonu, livechat, e-mail oraz portali społecznościowych w języku czeskim i/lub słowackim,
  • udzielanie kompleksowych odpowiedzi na pytania Klientów drogerii dotyczących np. reklamacji, dostępności produktu, strony internetowej,
  • budowanie pozytywnego wizerunku marki wśród Klientów.

Nasze wymagania:

  • znajomość czeskiego i słowackiego na poziomie B2+,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • dyspozycyjność do podjęcia współpracy od zaraz,
  • umiejętność słuchania i reagowania na potrzeby Klientów,
  • orientacja na cel i Klientów.

To oferujemy:

  • wynagrodzenie godzinowe 31-44 zł brutto uzależnione od znajomości języka,
  • możliwość współpracy zdalnej po okresie wdrożenia we Wrocławiu (1 tydzień) - transport,nocleg, wyżywienie - o to wszystko się zatroszczymy,
  • grafik dopasowany do Twoich planów i zobowiązań - układamy go z tygodnia na tydzień,
  • kompleksowe wdrożenie do nowej roli,
  • pracę w przyjaznej i sprzyjającej rozwojowi atmosferze.

Oferta Cię zaciekawiła? Aplikuj już teraz i stań się częścią zespołu! Do zobaczenia :)