TopTalents
Kraków HR / Rekrutacja
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 października 2022. Zobacz aktualne

Specjalista ds. obsługi klienta w języku hiszpańskim

TopTalents Kraków
do 6500zł
Praca, Praktyki, Staż
Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa połączeń przychodzących i wychodzących w języku hiszpańskim
  • Obsługa aplikacji
  • Rejestracja zgłoszeń od klientów i budowanie z nimi właściwych relacji
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie przyjętych zgłoszeń
  • Wprowadzanie danych do sytemu
  • Dbanie o wysoką jakość obsługi klientów

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość (na poziomie C1) języka: hiszpańskiego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Umiejętność szybkiego pisania na komputerze
  • Komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi
  • Wysoka kultura osobista i orientacja na potrzeby klienta
  • Pozytywne nastawienie do pracy
  • Szybkość reagowania

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Płatne szkolenie przygotowujące do pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Bogaty pakiet socjalny

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne