CCIG Group Sp. z o.o.
Rzeszów Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 grudnia 2022. Zobacz aktualne

Specjalista ds. Obsługi Klienta w dziale back office

CCIG Group Sp. z o.o. Rzeszów
2000 - 4500zł
Praca dodatkowa, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencji zatrudnienia o nr. 27584, dla swojego Klienta CCIG Group, który swoją pozycję na rynku buduje już od 20 lat - poszukujemy ludzi na stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta w dziale back office.

Twój zakres obowiązków:

  • poznanie i obsługa wewnętrznych systemów
  • rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez klientów
  • procesowanie dokumentów klienta
  • wprowadzanie do systemu umów otrzymanych drogą mailową

Poszukujemy osób:

  • zaangażowanych, kreatywnych i otwartych
  • z dużą energią do działania
  • potrafiących sprawnie działać na komputerze
  • punktualnych oraz obowiązkowych

W zamian przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • stałe wynagrodzenie - 19,70 zł brutto za każdą godzinę pracy
  • elastyczny grafik, dzięki czemu możesz połączyć pracę z dodatkowymi zajęciami • wypłatę 2x w miesiącu
  • pracę w młodym i zgranym zespole Nie musisz mieć doświadczenia, żeby zacząć z nami swoją przygodę! Kompleksowe pakiety wstępne przygotuje Cię do pracy. Dla nas liczy się Twój zapał do pracy i pozytywna energia!