CCIG Group Sp. z o.o.
Sosnowiec Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 grudnia 2022. Zobacz aktualne

Specjalista ds. obsługi klienta i sprzedaży

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Sosnowiec
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencji zatrudnienia o nr. 27584, dla swojego Klienta CCIG Group poszukuje osób na stanowisko:

Specjalisty ds. obsługi klienta i sprzedaży

Dynamicznie rozwijająca się firma poszukuje ambitnych i żądnych wiedzy młodych ludzi. Jeśli jesteś osobą, która dopiero rozpoczyna przygodę na rynku pracy. Zachęcamy Cię do współpracy. Jesteśmy firmą działającą na rynku pracy od wielu lat.

Twoje zadania na tym stanowisku:

  • Kontakt z Klientami indywidualnymi.
  • Informowanie o aktualnych ofertach i usługach.
  • Sprzedaż produktów i usług.

Będziesz idealnym kandydatem, jeśli:

  • Jesteś osobą komunikatywną,
  • Kreatywne myślenie i szukanie rozwiązań nie sprawia Ci problemu,
  • Chcesz się rozwijać i zdobywać doświadczenie,
  • Szybko się uczysz nowych rzeczy.

Status ucznia/studenta - mile widziany.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Wypłatę 2 razy w miesiącu - stałą podstawę 19,70 brutto/h oraz premie,
  • Pakiet wdrożeniowy 'U know', który kompleksowo przygotuje Cię do pracy i bonus pieniężny,
  • Elastyczny grafik - sam decydujesz kiedy pracujesz,
  • Świetną atmosferę pracy w młodym dynamicznym zespole,
  • Pomoc na każdym etapie współpracy,
  • Pakiet szkoleń podnoszących kompetencje,
  • Możliwości awansu w strukturach firmy, już po 3 miesiącach współpracy,
  • Świeże owoce,
  • Konkursy z nagrodami,
  • Chill room,
  • Parking dla pracowników.