CCIG Group Sp. z o.o.
Warszawa Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 sierpnia 2022. Zobacz aktualne

Specjalista ds. Obsługi Klienta gry internetowej

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Warszawa
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Jesteśmy największym Call Center w Polsce, pracujemy z najlepszymi i dla najlepszych na rynku. Chcesz zostać częścią czegoś ważnego? Chcesz czuć, że Twoja praca ma sens i przede wszystkim jest doceniania?

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów do pracy na projekcie Gamingowym na stanowisku 'Specjalista ds. Obsługi Klienta'. Naszym kontrahentem jest jeden z największych operatorów gier mobilnych na świecie!

Jesteś pasjonatem gier 3D? Biegle posługujesz się językiem angielskim i polskim? To ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie!

Specjalista ds. Obsługi Klienta gry internetowej - język angielski i polski

Miejsce pracy: Warszawa

Start: 18.07.2022r.

Twoje zadania na projekcie:

  • rozpoznawanie potrzeb i rozwiązywanie problemów graczy związanych z obsługą gry,
  • obsługa zgłoszeń graczy dotyczących gry mobilnej,
  • monitorowanie aplikacji oraz działania gry,
  • aktywna gra w aplikacji (gra typu symulator).

Nasze oczekiwania:

  • znajomość języków: angielskiego i polskiego przynajmniej na poziomie B2,
  • doświadczenie w obsłudze klienta - min. 3 miesiące,
  • umiejętność rozpoznawania potrzeb klienta i szybkiego reagowania,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania pozytywnych relacji,
  • wysoka kultura osobista,
  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu i min. 2 weekendy w miesiącu lub alternatywnie 3 dni w tygodniu i wszystkie weekendy,
  • dyspozycyjność w godzinach nocnych (projekt pracuje pn. - pt: 17.00 - 7.00 oraz w weekendy i święta - 24h na dobę),

Mile widziana:

  • znajomość języka rosyjskiego lub/i ukraińskiego.

Nasza oferta dla Ciebie:

  • wynagrodzenie podstawowe oraz dodatkowe bonusy,
  • pakiet wdrożeniowy, który zapewni Ci odpowiednie przygotowanie do nowej roli,
  • dodatkowe benefity: karta Multisport, pakiet medyczny oraz ubezpieczenie na życie,
  • możliwość rozwoju w strukturze CCIG GROUP,
  • możliwość przejścia na pracę zdalną po okresie wdrożeniowym,
  • praca w przyjaznej atmosferze w międzynarodowym zespole.

Ta oferta Cię zainteresowała? Nie czekaj, nie zastanawiaj się tylko wyślij nam swoje CV. Z chęcią zobaczymy się z Tobą na rozmowie rekrutacyjnej!