CCIG
Wrocław Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 stycznia 2022. Zobacz aktualne

Specjalista ds. obsługi klienta

Rekrutacja zdalna
CCIG Wrocław
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Oczekujesz umowy na start? Dobrej stawki? Możliwości rozwoju i poszerzenia kompetencji?

Mamy dla Ciebie świetną ofertę! Rozpocznij pracę na projekcie Infolinii Sprzedażowej - połączenia przychodzące!

Gwarantujemy, że z nami:

  • będziesz dobrze zarabiać - średnie wynagrodzenie na projekcie to aż 27 zł brutto na godzinę, a najlepsi zarabiają nawet 38 zł brutto za każdą godzinę,
  • zwiększy się Twoja komunikatywność i umiejętności interpersonalne,
  • nauczysz się technik sprzedażowych, które zdecydowanie podniosą jakość i efektywność rozmów,
  • podniosą się Twoje umiejętności negocjacyjne.

Twoje zadania:

  • prowadzenie rozmów telefonicznych z obecnymi i nowymi klientami (połączenia przychodzące),
  • aktywna sprzedaż usług i produktów w tym doradzanie i odpowiadanie na pytania klientów,
  • budowanie długofalowych, pozytywnych relacji z klientami.

Nasze oczekiwania:

  • łatwość w nawiązywaniu pozytywnych relacji oraz komunikatywność,
  • możliwość rozpoczęcia wdrożenia od 6 grudnia,
  • dyspozycyjność min. 100 godzin w miesiącu + 2 soboty w miesiącu,
  • chęci do pracy!

Oferujemy:

  • umowę zlecenie od pierwszego dnia,
  • stałą stawkę godzinową 19,70 zł brutto + atrakcyjne premie,
  • możliwość pracy w formieelastycznego grafiku układanego z tygodnia na tydzień,
  • konkursy z nagrodami,
  • odpowiednie przygotowanie do nowej roli,
  • możliwość pracy zdalnej już po 1 mc*(zależne od Twojego wdrożenia się w projekt i samodzielności),
  • wsparcie na każdym kroku,
  • biuro w centrum Wrocławia

Nauczymy Cię realizować cele sprzedażowe, co przełoży się na Twoje wysokie zarobki!

Wyślij swoją aplikację już dziś i spotkajmy się na rozmowie rekrutacyjnej. Do zobaczenia!