CCIG Group Sp. z o.o.
Wrocław Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 stycznia 2022. Zobacz aktualne

Specjalista ds. obsługi klienta

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Wrocław
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Oczekujesz umowy na start? Dobrej stawki? Możliwości rozwoju i poszerzenia kompetencji?

Mamy dla Ciebie świetną ofertę! Rozpocznij pracę na projekcie Infolinii Sprzedażowej - połączenia przychodzące!

Gwarantujemy, że z nami:

  • będziesz dobrze zarabiać - średnie wynagrodzenie na projekcie to aż 27 zł brutto na godzinę, a najlepsi zarabiają nawet 38 zł brutto za każdą godzinę,
  • zwiększy się Twoja komunikatywność i umiejętności interpersonalne,
  • nauczysz się technik sprzedażowych, które zdecydowanie podniosą jakość i efektywność rozmów,
  • podniosą się Twoje umiejętności negocjacyjne.

Twoje zadania:

  • prowadzenie rozmów telefonicznych z obecnymi i nowymi klientami (połączenia przychodzące),
  • aktywna sprzedaż usług i produktów w tym doradzanie i odpowiadanie na pytania klientów,
  • budowanie długofalowych, pozytywnych relacji z klientami.

Nasze oczekiwania:

  • łatwość w nawiązywaniu pozytywnych relacji oraz komunikatywność,
  • możliwość rozpoczęcia wdrożenia od 6 grudnia,
  • dyspozycyjność min. 100 godzin w miesiącu + 2 soboty w miesiącu,
  • chęci do pracy!

Oferujemy:

  • umowę zlecenie od pierwszego dnia,
  • stałą stawkę godzinową 19,70 zł brutto + atrakcyjne premie,
  • możliwość pracy w formieelastycznego grafiku układanego z tygodnia na tydzień,
  • konkursy z nagrodami,
  • odpowiednie przygotowanie do nowej roli,
  • możliwość pracy zdalnej już po 1 mc*(zależne od Twojego wdrożenia się w projekt i samodzielności),
  • wsparcie na każdym kroku,
  • biuro w centrum Wrocławia

Nauczymy Cię realizować cele sprzedażowe, co przełoży się na Twoje wysokie zarobki!

Wyślij swoją aplikację już dziś i spotkajmy się na rozmowie rekrutacyjnej. Do zobaczenia!