CCIG Group Sp. z o.o.
Sosnowiec Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 stycznia 2022. Zobacz aktualne

Specjalista ds. obsługi klienta

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Sosnowiec
Nie podano
Praca dodatkowa, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

CCIG Group to wyjątkowa organizacja w branży contact center, tworzona przez profesjonalistów wyspecjalizowanych w skutecznej wielokanałowej komunikacji biznesu. Stawiamy na elastyczne procesy, nowoczesne technologie i kreatywnych ludzi. Jesteśmy największą grupą call center w Polsce.

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa Klienta zgodnie z standardami Klienta,
  • przedstawienie oferty dopasowanej do potrzeb Klienta.

Nasze oczekiwania:

  • komunikatywność - jeśli lubisz rozmawiać z ludźmi to oferta dla Ciebie :)
  • umiejętność budowania relacji,
  • chęć rozwoju w największym call center w Polsce.

 Mile widziane:

  • status ucznia/studenta.

To oferujemy:

  • elastyczny grafik - sam ustalasz swój grafik, tak aby dopasować go do innych zajęć!
  • wynagrodzenie: podstawa + premie czyli wypłata dwa razy w miesiącu!
  • wsparcie managera i trenera :)
  • ciekawe zadania i rozwój kompetencji!