CCIG Group Sp. z o.o.
Rzeszów Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 kwietnia 2023. Zobacz aktualne

Specjalista ds. obsługi Klienta

CCIG Group Sp. z o.o. Rzeszów
22 - 23zł
Praca dodatkowa
Umowa zlecenie

Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla wszystkich spółek CCIG Group

Jako największe Call Center w Polsce przygotujemy Cię do rozpoczęcia Twojej kariery zawodowej. Jeśli jesteś studentem zaocznym - ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Twoje zadania:

  • Obsługa korespondencji mailowej,
  • Telefoniczne udzielanie informacji naszym stałym i zaufanym Klientom,
  • Odpowiadanie na pytania, pomoc i doradzanie.

Nasze Oczekiwania:

  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętność organizacji pracy własnej,
  • Dobra znajomość obsługi komputera,
  • Punktualność oraz zaangażowanie,
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta, ale nie jest to warunek konieczny - wszystkiego nauczymy Cię podczas wdrożenia do pracy :)

Co oferujemy?

  • Gwarantowaną stawkę godzinową 22,80 brutto,
  • Dwie wypłaty w miesiącu - u nas zawsze dostaniesz premię,
  • Pracę wśród młodych ludzi - większość naszej firmy to studenci,
  • Indywidualny grafik - z łatwością połączysz studia i pracę.

Czekamy na Twoje zgłoszenie :)