CCIG Group Sp. z o.o.
Rzeszów Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 stycznia 2023. Zobacz aktualne

Specjalista ds. obsługi Klienta

CCIG Group Sp. z o.o. Rzeszów
Nie podano
Praca dodatkowa, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla wszystkich spółek CCIG Group. Jako największe Call Center w Polsce przygotujemy Cię do rozpoczęcia Twojej kariery zawodowej!

Do naszego zespołu w Rzeszowie poszukujemy osób na stanowisko Konsultanta ds. Obsługi Infolinii Technicznej.

Twoje obowiązki:

  • Udzielanie informacji w obszarze powierzonych kompetencji,
  • Odbieranie połączeń od klientów i pomoc w przypadku awarii, usterek, problemów technicznych,
  • Przyjmowanie zgłoszeń i reklamacji Klientów,
  • Obsługa wewnętrznych systemów,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek naszego Kontrahenta.

Nasze oczekiwania:

  • Dobra dykcja
  • Łatwość w nawiązywaniu pozytywnych relacji, komunikatywność,
  • Chęci do rozwoju i nauki,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dyspozycyjność na 130-160 godzin w miesiącu,
  • Dyspozycyjność o 9 stycznia 2023 od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15.

Co oferujemy?

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - działamy od wielu lat.
  • Elastyczny, indywidualny grafik - pracujemy 7 dni w tygodniu w godzinach 6-22,
  • Długofalową współpracę - chcemy, żebyś został z nami na dłużej!
  • Pomoc na każdym etapie współpracy, pakiet szkoleń podnoszących kompetencje,
  • Możliwość awansu już po 3 miesiącach współpracy,
  • Wygodne biuro w samym centrum Rzeszowa,
  • Konkursy z nagrodami, odpoczynek w czasie przerw w naszym chill roomie,
  • Karty rabatowe do znanych miejsc w Rzeszowie.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta - aplikuj, a my udzielimy Ci więcej szczegółów.