CCIG Group Sp. z o.o.
Kielce Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 marca 2023. Zobacz aktualne

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Kielce
2300 - 5000zł
Praca dodatkowa, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Znasz już naszą nową stawkę?

Sięgaj szybko po słuchawkę!

Pierwsza praca? Idealnie.

Zobacz jak jest u nas fajnie :)

Jakie będą Twoje zadania?

  • Współpraca i budowanie relacji z Klientami sieci Orange
  • Proponowanie dodatkowych usług

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Grafik możesz dostosować do swoich potrzeb. Będziesz mieć czas na pracę, naukę i realizowanie swoich pasji
  • Gwarantujemy podstawę 22,80 zł brutto/h + atrakcyjny system motywacyjny (wysokie premie)
  • Nie musisz martwić się brakiem doświadczenia, przygotujemy Cię do nowej roli
  • Za udział w szkoleniu otrzymasz bonus 300 zł brutto
  • Dbamy o przyjazną atmosferę w zespole i pomoc na każdym etapie współpracy
  • Możesz polecać swoich przyjaciół i pracować razem z nimi

Trzymasz już telefon w dłoni?

Praca sama nie zadzwoni!

Ważne by na siebie stawiać

Zawsze warto porozmawiać :)