CCIG Group Sp. z o.o.
Warszawa Obsługa Klienta / Call Center

Specjalista ds. Obsługi Czatu z j.polskim

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Warszawa
Nie podano
Praca
Umowa zlecenie

Rekrutację prowadzi Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 15946, spółka wchodząca w skład grupy CCIG Group, największej firmy w branży Call i Contact Center w Polsce.

Aktualnie poszukujemy osób posługujących się j.polskim do Obsługi Klienta za pomocą Czatu przy projekcie szybko rozwijającego się sklepu internetowego.

Zrób krok w kierunku swojej kariery i dołącz do nas już dziś!

Twoje zadania:

  • Pisemna komunikacja z Klientem poprzez czat w j.polskim (bez połączeń telefonicznych!),
  • Wsparcie Klienta na każdym etapie zakupu,
  • Przyjmowanie i procesowanie zwrotów oraz reklamacji,
  • Dbanie o jak najwyższą jakość obsługi.

Wymagania:

  • Znajomość języka polskiego na poziomie min. C1,
  • Umiejętność szybkiego pisania,
  • Gotowość do pracy zmianowej - projekt pracuje 24/7, oczekujemy dyspozycyjności w wymiarze min. 120h miesięcznie,
  • Precyzyjne i przejrzyste formułowanie wypowiedzi w formie pisemnej,
  • Wysoka kultura osobista.

Mile widziane doświadczenie w pracy z Klientem.

Oferujemy w zamian:

  • Gwarantowaną stawkę za każdą godzinę + dodatkowy bonus,
  • Pakiet wdrożeniowy, który pozwoli Ci w pełni samodzielnie realizować zlecone zadania,
  • Rozwojową pracę w międzynarodowym zespole,
  • Wsparcie trenerów oraz doświadczonego zespołu,
  • Możliwość awansu i rozwoju w strukturach CCIG Group,
  • Dodatkowe benefity, tj.: Karta Multisport, Pakiet Medyczny, Ubezpieczenie na Życie,
  • Przyjazne i pełne szacunku miejsce pracy,
  • Świeże owoce raz w tygodniu,
  • Dostęp do biblioteczki, sali relaksu oraz karty rabatowej.

Nie czekaj! Aplikuj i już teraz rozpocznij swoją przygodę z największym Call Center w Polsce!