Weknow Media
Kraków Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 grudnia 2021. Zobacz aktualne

Specjalista ds. Marketingu internetowego SEM i SEO

Rekrutacja zdalna
Weknow Media Kraków
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Międzynarodowa agencja ds. mediów cyfrowych i marketingu poszukuje entuzjastycznego, pracowitego i zorganizowanego, który jak najszybciej dołączyłby do ich zespołu. Konkurencyjny pakiet i korzyści w ofercie dla odpowiedniego kandydata.

Weźmiesz odpowiedzialność za opiekę nad kilkunastoma projektami SEO i SEM.

Będziesz miał do pomocy grafika i zespół copywriterów, będziesz ustawiać kampanie Google Ads, optymalizować treści pod kątem SEO, monitorować SEO i rekomendować zmiany mające na celu zwiększenie ruchu na stronach internetowych.

Korzystając z oprogramowania do monitorowania internetu, będziesz odpowiedzialny za dostarczanie cotygodniowej analizy trendów naszemu zespołowi sprzedaży oraz redakcji. Zdasz raport z najpopularniejszych wyszukiwań i najczęściej czytanych artykułów w naszym sektorze. Wykorzystasz te informacje również do ustalenia naszej strategii reklamowej i tworzenia ukierunkowanych treści reklam.

Niezbędne umiejętności:

- Bardzo dobra organizacja pracy

- Znajomość zagadnień z zakresu SEM oraz SEO

- Umiejętność obsługi Excel i Powerpoint

- Dobry język angielski

- Chęć nauki nowych systemów i nabywania nowych zdolności

- Umiejętność adaptacji w dynamicznym międzynarodowym środowisku

Zakres obowiązków:

- Ustawianie i monitorowanie kampanii marketingowych. Raportowanie efektów. Pilnowanie czy przebiegają zgodnie z planem i w budżecie.

- Działania SEO na portalach newsowych

- Monitorowanie ruchu na stronach

Mile widziane:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

- Stabilną pracę w agencji z 20 letnim doświadczeniem

- Elastyczny grafik

- Miłą atmosferę pracy

- Ciekawe, zróżnicowane zadania

- Pracę w międzynarodowym zespole Kraków, Londyn, Cape Town

- Przekąski w dni pracy z biura