Platinet
Kraków IT
Dodaj opinię
Czy to Twoja firma? Przejmij profil
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 sierpnia 2020. Zobacz aktualne

Specjalista ds. marketingu - copywriter

Platinet Kraków
Nie podano
Praca

Miejsce pracy: Kraków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie tworzyć efektywny przekaz marketingowy, wzmacniając wizerunek marki i zwiększając ruch na firmowych stronach internetowych.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie opisów produktowych do sklepu internetowego
  • Przygotowywanie tekstów marketingowych na potrzeby mediów społecznościowych, bloga firmowego, opakowań, mailingów itp.
  • Regularna współpraca z mediami branżowymi - dostarczanie informacji prasowych o nowych produktach, aranżowanie testów sprzętu.
  • Prowadzenie profili firmy w mediach społecznościowych - Facebook, Instagram, YouTube i Linkedin.
  • Mile widziana znajomość zasad SEO i SEM, CSS i HTML, platformy Wordpress oraz Shoper

Szukamy pasjonatów, osób prawdziwie zainteresowanych nowościami, mających wiedzę i motywację do samorozwoju.

Wymagania:

  • „Lekkie pióro”, a także doskonała znajomość zasad pisowni języka polskiego i angielskiego
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w branży elektroniki użytkowej)
  • Rozumienia zagadnień technicznych
  • Sumienność, dokładność i terminowość
  • Kreatywność i nieszablonowy sposób myślenia
  • Znajomość zasad SEO i umiejętność budowania treści na strony internetowe
  • Język angielski na poziomie B2

Oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon
  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń