CCIG Group Sp. z o.o.
Wrocław Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 lutego 2022. Zobacz aktualne

Specjalista ds. marketingu

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Wrocław
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa B2B

Szukamy ludzi z osobowością. Uważamy, że łączy nas to, co nas różni, dlatego nasz zespółtworzą osoby, które chcą i potrafią być sobą. Jesteśmy przekonani, że to właśnie dziękipołączeniu wszystkich naszych odmienności nadajemy CCIG niepowtarzalny charakter.

TWOJE ZADANIA:

  • tworzenie treści oraz zarządzanie wielokanałową komunikacją wewnętrzną m.in. administrowanie stroną wewnętrzną CCIG Group, prowadzenie, redakcja i aktualizacja treści na stronie internetowej,
  • opracowywanie strategii komunikacji oraz bieżące prowadzenie profili na FB, Instagramie oraz LinkedIn,
  • ścisła współpraca z grafikiem oraz dostawcami narzędzi marketingowych (drukarnie, agencje reklamowe, agencje interaktywne, etc.),
  • ścisła współpraca z działem HR: planowanie i wdrażanie działań promocyjnych w zakresie rekrutacji nowych osób oraz budowania marki dobrego pracodawcy, tworzenie haseł kreatywnych, opracowywanie grafik, dobór narzędzi marketingowych, przygotowywanie materiałów na targi pracy, akcje poleceń,
  • współpraca z Działem Operacji pod kątem działań Employer Branding i konkursów,
  • organizacja konkursów wewnętrznych, akcji społecznościowych oraz wydarzeń firmowych,
  • monitoring internetu i mediów społecznościowych,
  • koordynacja działań SEO we współpracy z zewnętrzną agencją.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane dziennikarstwo, marketing, public relations),
  • wiedza i doświadczenie w obszarze komunikacji wewnętrznej i Employer Brandingu,
  • znajomość panelu WordPress,
  • znajomość programu graficznego do użytku webowego np. Canva,
  • minimum roczne doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość funkcjonowania mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, YouTube, LinkedIn),
  • znajomość narzędzi Brand24, GetResponse mile widziana,
  • podstawowa wiedza z zakresu tworzenia treści SEO,
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, umiejętność budowania relacji,
  • kreatywność,nieszablonowe myślenie, innowacyjność i inicjatywa w działaniu.

OFERUJEMY:

  • samodzielne stanowisko pracy,
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym,
  • możliwość rozwoju w firmie należącej do największej grupy call center w Polsce,
  • współpracę z lokalizacjami w całym kraju we wszystkich spółkach grupy,
  • możliwość skorzystania z benefitów takich jak karta Multisport, opieka medyczna LUX MED, Ubezpieczenia grupowe czy dodatkowe dni wolne,
  • pracę w bardzo miłej atmosferze w samym centrum wrocławskiego rynku,
  • udział w ciekawych projektach :)
  • strefę relaksu i pyszną kawę.