Specjalista ds. Komunikacji Wewnętrznej

Praca
Warszawa
nie podano

Jesteśmy firmą ze 100-letnią tradycją i jednym z największych dystrybutorów prasy w Polsce. Oferujemy m.in. usługę Paczka w Ruchu, płatność rachunków czy usługi finansowe. Posiadamy 1800 punktów sprzedaży, 15 400 punktów partnerskich, miesięcznie obsługujemy ponad 6 milionów Klientów i regularnie dostarczamy prasę do ponad 20 000 punktów.

Obecnie do Biura Wsparcia Sprzedaży poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Annopol 17A, Warszawa

Opis Stanowiska:

  • Pisanie i redagowanie tekstów oraz materiałów informacyjnych
  • Realizacja projektów i inicjatyw wspierających strategię komunikacji wewnętrznej oraz usprawniających proces komunikacji
  • Planowanie oraz koordynacja działań w zakresie komunikacji wewnętrznej
  • Realizacja bieżącej komunikacji wewnętrznej
  • Opracowanie standardów operacyjnych w ramach biura
  • Przygotowywanie narzędzi wspierających realizację standardów (np. systemów motywacyjnych)

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów komunikacji
  • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów (preferowane studia o profilu humanistycznym)
  • Umiejętność pisania i redagowania tekstów
  • Doskonała znajomość zasad poprawnej polszczyzny
  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel, Power Point)
  • Umiejętność redagowania informacji (treść i jej wizualizacja) do różnych grup odbiorców
  • Umiejętność analizy danych i formułowania wniosków
  • Kreatywność i konstruktywne podejście do rozwiązywanych problemów
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. karta sportowa, prywatne ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie do wakacji)
  • Elastyczne godziny pracy ( zaczynamy ją między 7 a 9)
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • Możliwość rozwoju na samodzielnym stanowisku
Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz