Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 listopada 2021. Zobacz aktualne

Specjalista ds. E-Commerce - zarządzania ofertą sklepu internetowego

AMSO Kraków
Nie podano
Praca

Co robimy?

Jesteśmy firmą zajmującą się dystrybucją poleasingowego sprzętu komputerowego. To produkty klasy premium, dlatego przykładamy szczególną uwagę do samego procesu sprzedaży. Nasze salony firmowe wyróżniają się nowoczesnym designem oraz przestrzenią pozwalającą czuć się komfortowo zarówno sprzedającym jak i kupującym. Równocześnie z salonami prowadzimy obszerne projekty związane ze sprzedażą e-commerce.

Kogo szukamy?

Szukamy osób kreatywnych, myślących niesztampowo, posiadających umiejętności z branży e-commerce oraz znajomości szeroko pojętej elektroniki. Nasi pracownicy rozwijają swoje umiejętności wielokierunkowo, a my zapewniamy im wsparcie ze strony managmentu firmy.

Twoje zadania

Chcielibyśmy powierzyć następujące obowiązki:

  • Rozbudowa i aktualizacja oferty w różnych kanałach sprzedaży (wystawianie nowych oraz weryfikacja już wystawionych ofert pod kątem zgodności z ustalonymi standardami.)
  • Stały nadzór nad elektronicznymi kanałami sprzedaży (np. strona internetowa sklepu, Allegro, eBay) – odpowiednie kształtowanie oferty handlowej
  • Analizowanie rynku, monitorowanie działań konkurencji oraz trendów w obszarze e-commerce
  • Dbałość o wzrost sprzedaży i optymalizację kosztów z nią związanych
  • Wykazywanie inicjatywy w działaniu oraz konsekwencja w dążeniu do jak najlepszej realizacji postawionych celów
  • Proponowanie strategii działań sprzedażowych i reklamowych

Twój profil

Od osób zatrudnionych będziemy wymagać:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (znajomość platformy IdoSell Shop będzie dodatkowym atutem)
  • Praktycznych znajomości narzędzi z obszaru e-commerce (TradeWatch, serwisu Allegro od strony sprzedawcy, eBay itp.)
  • Korzystania z rozwiązań mających na celu zwiększenie efektywności pracy
  • Dobrej znajomości zagadnień związanych ze sprzętem IT
  • Łatwości utrzymywania i podtrzymywanie relacji
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Zaangażowania, kreatywności
  • Konsekwencji w dążeniu do realizacji określonych celów

 Oferujemy

Osobom zaangażowanym zrekompensujemy się:

  • Stabilnym zatrudnieniem ze stałym wynagrodzeniem podstawowym
  • Dodatkowym, comiesięcznym wynagrodzeniem w postaci premii zależnej od uzyskanych wyników
  • Stanowiskiem w siedzibie firmy z możliwością doskonalenia kwalifikacji oraz perspektywą awansu
  • Wsparciem ze strony zespołu i przełożonych
  • Benefitami w postaci karty Multisport oraz ubezpieczenia grupowego
  • Zniżkami pracowniczymi