Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 lutego 2023. Zobacz aktualne

Specjalista ds. Digital Marketingu (Social Media)

AMSO Kraków
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa B2B, umowa o pracę

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z branży sprzętu poleasingowego. Od ponad 13 lat dostarczamy komputery do domów i firm w całej Polsce. Nasze doświadczenie i dbałość o detale doceniają klienci dzięki którym otrzymujemy cyklicznie nagrody i wyróżnienia w rankingach Opineo.

Do naszego działu marketingu, w lokalizacji 32-084 Aleksandrowice 148, poszukujemy energicznej osoby, która wesprze nas swoimi umiejętnościami przede wszystkim w zakresie prowadzenia mediów społecznościowych. Prowadzenie mediów społecznościowych będzie twoją główną odpowiedzialnością, jednak z uwagi na płaską strukturę działu twoje umiejętności będą przydatne także we wsparciu innych gałęzi marketingu.

Twój podstawowy zakres obowiązków

  • Prowadzenie profili social media (głównie Facebook i Linkedin) dla AMSO oraz spółek pobocznych (B2C / B2B)
  • Stworzenie taktyki prowadzenia SM i jej skuteczne egzekwowanie
  • Przygotowywanie wraz z zespołem marketingu akcji promocyjnych dla sklepu internetowego (od koncepcji po zlecanie wykonania konkretnych materiałów online)
  • Nadzór nad prowadzonymi przez podwykonawców płatnymi kampaniami oraz kampaniami retargetingowymi
  • Wsparcie w tworzeniu treści wideo, generowanie pomysłów na działania w tym obszarze
  • Raportowanie efektów działań promocyjnych

Dodatkowe atuty

  • Umiejętność samodzielnego prowadzenia płatnych kampanii w social media
  • Nadzór nad prowadzeniem kampanii Google ADS przez podwykonawców
  • Doświadczenie w tworzeniu dłuższych treści content marketingowych na bloga
  • Doświadczenie w prowadzeniu działań Influencer Marketingowych

Będziesz naszym idealnym kandydatem, jeżeli

  • Potrafisz współpracować z zespołem marketingu oraz innymi działami w firmie
  • Jesteś bardzo dobrze zorganizowany/ zorganizowana
  • Jesteś proaktywny i sam wychodzisz z inicjatywą
  • Jesteś asertywny i umiesz ocenić co w danym momencie jest najważniejsze
  • Masz doświadczenie w pracy z produktami z rynku komputerowego

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa
  • Zniżki pracownicze
  • Wsparcie zespołu marketingu w realizacji przedsięwzięć
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji