Green Cell
Kraków Internet / e-Commerce
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 czerwca 2021. Zobacz aktualne

Specjalista ds. Contentu

Green Cell Kraków
Nie podano
Praca

Rozwijaj z nami świat zrównoważonej energii!

Każdego dnia dbamy, żeby Twoje urządzenia mobilne były pełne świeżej energii. Projektujemy elektronikę użytkową kierowani potrzebami klientów. Co druga bateria do laptopa kupiona w Polsce pochodzi od nas. Z naszych produktów korzystają klienci na całym świecie. Jesteśmy liderem na rynku magazynowania energii. W CSG S.A. poprzez nasze marki: Green Cell, Świat Baterii, Battery Empire i RDY, napędzamy rewolucję w elektromobilności.

Do drużyny Marketingu szukamy kolejnego, świetnego zawodnika, który przyczyni się do wspólnej wygranej! 

 

Czym jako Specjalista ds. Contentu będziesz się zajmować?

  • tworzeniem strategii, opracowaniem i wdrażaniem działań w obszarze content marketingu,
  • tworzeniem i korektą opisów, UVP, kart produktowych, specyfikacji oraz tytułów dla asortymentu marki,
  • tworzeniem opisów HTML asortymentu wdrażanego do oferty partnerów,
  • będziesz odpowiedzialny za dbanie o utrzymanie założonych standardów, funkcjonalności oraz poprawności treści na platformie sprzedażowej,
  • koordynacją wdrożenia nowych produktów do oferty i partnerów biznesowych,
  • przygotowaniem artykułów i treści marketingowych udostępnianych partnerom,
  • przygotowaniem materiałów niezbędnych do prezentacji oferty offline i online,
  • weryfikacją, tworzeniem i zarządzaniem treścią marki online.

 

Aplikuj, jeśli:

  • posiadasz min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • interesujesz się elektroniką użytkową i elektromobilnością,
  • znasz język angielski na poziomie B2/C1,
  • masz doświadczenie w obszarze tworzenia treści skierowanej na rynki międzynarodowe,
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne, formułowania wniosków i rekomendowania działań,
  • posiadasz umiejętność tworzenia wysokiej jakości treści produktowych w różnych formatach marketingowych,
  • posiadasz podstawową znajomość CMS (presta) / HTML / CSS.

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub B2B,
  • wyzwania, ciekawe zadania, szeroki wachlarz technologii,
  • możliwość udziału w zaawansowanych technologicznie projektach i szansę szybkiego wykazania swoich umiejętności,
  • przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy,
  • prywatną opiekę medyczną, MultiSport, ubezpieczenie na życie (dofinansowanie).

Podobne oferty

Specjalista ds. zabezpieczania i przewozu ładunków
SPC POLSKA INTERNATIONAL Sp. z o.o.
2 lokalizacje
4650zł +
Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
Polityka cookies | Polityka prywatności | Zamknij