Green Cell Fresh Energy

Specjalista ds. certyfikacji

Praca
nie podano
Kraków
Rozwijaj z nami świat zrównoważonej energii

Każdego dnia dbamy, żeby Twoje urządzenia mobilne były pełne świeżej energii. Projektujemy elektronikę użytkową kierowani potrzebami klientów. Co druga bateria do laptopa kupiona w Polsce pochodzi od nas. Z naszych produktów korzystają klienci na całym świecie. Jesteśmy liderem na rynku magazynowania energii. W CSG S.A. poprzez nasze marki: Green Cell, Świat Baterii, Battery Empire i RDY, napędzamy rewolucję w elektromobilności.

Czym będziesz się zajmować?

  • Kompleksową kontrolą wprowadzanych produktów na rynek krajowy i europejski, pod kątem zgodności z normami prawnymi obowiązującymi w Polsce i Unii Europejskiej, w szczególności w zakresie ich bezpieczeństwa, prawidłowego oznakowania, opakowania jak i prawidłowej instrukcji obsługi, oraz formułowania wytycznych w tym zakresie.
  • Weryfikowaniem pod względem formalnym i merytorycznym dokumentacji przekazywanej przez dostawców.
  • Prowadzeniem spraw związanych z kontaktami z organami nadzoru rynku, w szczególności dotyczących bezpieczeństwa produktu, posiadania stosownych deklaracji lub certyfikatów.
  • Opracowywaniem i uzgadnianiem z dostawcami dokumentów jakościowych, w szczególności dla produktów sprzedawanych pod markami własnymi.
  • Opracowywaniem dokumentów dołączanych do sprzedawanych produktów z uwzględnieniem wymogów prawnych oraz marketingowych.
  • Prowadzeniem bazy danych dotyczącej certyfikacji produktów.

Aplikuj, jeśli:

  • Masz doświadczenie w prowadzeniu audytów produktów oraz ocen zgodności
  • Znasz przepisy europejskie i krajowe dotyczące nadawania oznaczeń CE
  • Masz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: elektronika, elektrotechnika)
  • Masz doświadczenie w pracy z normami, dyrektywami i rozporządzeniami obowiązującymi w Polsce i Unii Europejskiej (RED, LVD, EMC, RoHs, ErP, Reach)
  • Masz doskonałe zdolności analityczne i podchodzisz skrupulatnie do powierzonych zadań
  • Biegle posługujesz się językiem angielskim
  • Cechujesz się odpowiedzialnością i wytrwałością w dążeniu do celu
  • Podchodzisz kreatywnie do rozwiązywania problemów
  • Swobodnie poruszasz się w środowisku MS Office (Word, Excel)

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub B2B,
  • wyzwania, ciekawe zadania, szeroki wachlarz technologii,
  • możliwość udziału w zaawansowanych technologicznie projektach i szansę szybkiego wykazania swoich umiejętności,
  • przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy,
  • prywatną opiekę medyczną, MultiSport, ubezpieczenie na życie (dofinansowanie).