FG Energy
Kraków Energetyka
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 października 2020. Zobacz aktualne

Specjalista ds. Back Office ( OZE )

FG Energy Kraków
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Spółka FG Energy jest partnerem wielu międzynarodowych przedsiębiorstw w zakresie odnawialnych źródeł energii. Mamy ambicje by, w ciągu dwóch najbliższych lat, stać się jednym z liderów polskiego rynku fotowoltaiki.

Naszą firmę tworzy zgrana oraz doświadczona grupa międzynarodowych profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem codziennych rozwiązań dla klientów indywidualnych oraz korporacyjnych.

Posiadamy najnowszy know - how techniczny oraz sprzedażowy a także najbardziej wykwalifikowanych managerów zdobywających i rozwijających swoje kompetencje nie tylko na polskim, rodzimym rynku ale i w wielu krajach UE oraz poza nią.

Dołącz do nas i pracuj z najlepszymi specjalistami na rynku OZE!

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków

·        Ścisła współpraca z działem handlowym polegająca na przygotowaniu dokumentacji i ofert dla klientów

·        Współpraca z działem projektowym i wykonawczym

·        Dbanie o właściwy obieg dokumentów oraz ich archiwizację

·        Przygotowanie dokumentacji do OSD i FOŚiGW oraz dokumentacji kredytowej do banków i instytucji finansowych

·        Tworzenie oraz uzupełnianie raportów

·        Utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Wymagania

·        Bardzo dobra organizacja pracy

·        Umiejętności analizy dokumentów

·        Praktyczna znajomość i sprawne posługiwanie się pakietem MS Office

·        Znajomość branży energetycznej i/lub OZE mile widziana

·        Dążenie do postawionych celów

·        Umiejętność wykorzystania i sprawna obsługa systemów CRM

Oferujemy

·        Wynagrodzenie bazowe oraz premie uznaniowa

·        Intensywny pakiet szkoleń specjalistycznych

·        Opiekę mentora podczas okresu rozpoczęcia pracy

·        Bardzo komfortowe warunki pracy w nowocześnie wyposażonym biurze

·        Realne a nie deklaratywne możliwości rozwoju zawodowego, także w ujęciu międzynarodowych struktur

·        Stabilność zatrudnienia