Alior Bank
Katowice Bankowość
Dodaj opinię
Czy to Twoja firma? Przejmij profil
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 stycznia 2021. Zobacz aktualne

Specjalista ds. Analiz i Rozliczeń w Zespole Wsparcia Windykacji

Alior Bank Katowice
Nie podano
Praca

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie wycen indywidualnych zgodnie z MSSF 9- Instrumenty Finansowe;
  • prowadzenie rozliczeń transakcji leasingowych;
  • restrukturyzacja umów leasingowych;
  • prowadzeniu korespondencji służbowej;
  • sprawowanie kontroli nad bieżącymi wskaźnikami realizacji zadań;
  • wsparcie zespołu w bieżących zadaniach;
  • współpraca z innymi jednostkami.
  • Wymagania

    Wymagania:

  • 2 lata doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w instytucji finansowej (mile widziane doświadczenie w branży leasingowej);
  • wykształcenie wyższe (preferowany profil ekonomiczny, matematyczny);
  • zdolności analitycznie;
  • dokładność i bardzo dobra organizacja pracy;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • mile widziana znajomość Kodeksu Cywilnego w zakresie Umów Leasingowych;
  • biegła obsługa komputera w tym MS Office (Excel, Word).
  • Oferujemy

    Wybranym osobom oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • atrakcyjny pakiet socjalny;
  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia.