Generali
Warszawa Ubezpieczenia
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 maja 2021. Zobacz aktualne

Specjalista ds. Analiz i Raportowania HR

Rekrutacja zdalna
Zdalnie w czasie COVID
Generali Warszawa
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Twoje zadania:

  • Raportowanie, analizowanie i interpretacja wskaźników z obszaru HR
  • Sporządzanie analiz i raportów zgodnie z potrzebami wewnętrznymi i Grupy
  • Wdrażanie efektywnych rozwiązań w zakresie analiz HR w oparciu o potrzeby biznesowe
  • Tworzenie i optymalizacja procesów raportowych
  • Weryfikacja i dbałość o spójność danych

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane nauki ścisłe)
  • Minimum 3- letnie doświadczenie w obszarze analiz i raportowania
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel i VBA (mile widziane Power Query)
  • Umiejętność pracy na dużych zbiorach danych pochodzących z różnych źródeł
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia, wyciągania wniosków i przedstawiania rekomendacji
  • Mile widziana znajomość SAP HR
  • Pomysłowość i innowacyjność

Twoje korzyści:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenia na życie, zniżki na produkty Generali)
  • Program „Bądź w Formie z Generali” – karty sportowe
  • Bezpłatna nauka języka angielskiego
  • Podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach