Autologic Sp. z o.o.
Warszawa Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 marca 2023. Zobacz aktualne

Specjalista ds administracyjno-logistycznych. Branża leasingowa, motoryzacyjna.

Autologic Sp. z o.o. Warszawa
4400 - 4900zł
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Autologic Sp. z o.o. poszukuje pracownika, który zostanie oddelegowany do stałej pracy u naszego klienta: Alphabet Polska Fleet Management.

Oferujemy:

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin w profesjonalnej, międzynarodowej firmie.
  • Możliwość nabycia doświadczenia w środowisku korporacyjnym.
  • Pakiet medyczny.
  • Możliwość rozwoju w branży motoryzacyjnej.
  • Płatne dni wolne w ramach umowy zlecenia.
  • Przewidujemy długoterminowe zatrudnienie.

Zakres obowiązków:

  • Monitorowanie zamówień pojazdów, bieżący kontakt z dilerami.
  • Koordynowanie procesów logistycznych.
  • Organizacja procesów wydań i zwrotów samochodów związanych z działaniami leasingowymi firmy.
  • Prowadzenie wymaganej procedurami dokumentacji.
  • Weryfikacja i uaktualnianie baz danych.
  • Informowanie Klienta o sposobie wykonania usługi, przekazywanie informacji o statusie realizacji sprawy.
  • Wsparcie w realizacji zadań wykonywanych dziale.

Wymagania:

  • Oferta dla studentów/tek 3 roku w trybie zaocznym i osób, które rozpoczęły studia magisterskie.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Umiejętność godzenia wielu zadań.
  • Systematyczność.
  • Otwartość i zdolności interpersonalne wykorzystywane w kontaktach z klientami i współpracownikami.
  • Chęć pracy w dużej organizacji.
  • Komunikatywna znajomość angielskiego.
  • Doświadczenie w pracy biurowej (minimalnie w formie praktyk lub pracy wakacyjnej).
  • Znajomość branży motoryzacyjnej będzie atutem.

Zainteresowanych prosimy o załączenie do wiadomości CV z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”