Vortex Virtual Reality
Warszawa IT
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1 lipca 2022. Zobacz aktualne

Specjalista ds. administracji sklepu internetowego - Virtual Reality

Vortex Virtual Reality Warszawa
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Prężnie rozwijająca się firma z branży coraz szybciej wschodzącej na rynku polskim i światowym - Virtual Reality - szuka pracownika biurowego do obsługi sklepu internetowego.

OBOWIĄZKI:

  • Kontrola zamówień na każdym etapie ich realizacji
  • Obsługa Klienta hurtowni internetowej
  • Obsługa połączeń telefonicznych oraz zgłoszeń mailowych
  • Bieżąca obsługa zapytań, zwrotów i reklamacji zgłaszanych przez klientów
  • Obsługa serwisów aukcyjnych
  • Dbałość o zgodny ze standardami wizerunek firmy

OCZEKIWANIA:

  • Dokładność na wysokim poziomie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność profesjonalnej obsługi klienta
  • Elastyczność w podejściu do zadań i komunikacji
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Skrupulatność, dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość z zakresu promocji produktów w Internecie.
  • Wysoka kultura osobista, odpowiedzialność, punktualność, DOKŁADNOŚĆ

OFERUJEMY:

  • Pracę w miłej, spokojnej atmosferze, wśród solidnych ludzi
  • Możliwość awansu i rozwoju osobistego.
  • Możliwość realizacji Twoich pomysłów.
  • Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Wraz z widocznymi efektami sprzedażowymi oraz zaangażowaniem możliwość wzrostu wynagrodzenia.