BusinessFace
Warszawa Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 lipca 2022. Zobacz aktualne

Specjalista ds. administracji

BusinessFace Warszawa
Nie podano
Praca

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa administracyjna i organizacja pracy biura oraz wsparcie dla wszystkich działów
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie i archiwizacja dokumentów firmowych
  • wsparcie w zakresie obsługi floty
  • wsparcie w zakresie obsługi benefitów
  • przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby Zarządu
  • kontrola zapasów materiałów biurowych oraz realizacja zakupów niezbędnych do bieżącego funkcjonowania firmy

Nasze wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • pełne wyzwań stanowisko z możliwością rozwoju ścieżki zawodowej
  • umowę o pracę
  • pakiet benefitów: Multisport, prywatną opiekę medyczną
  • swobodną, przyjacielską atmosferę pracy
  • pracę w biurze na Bielanach w otoczeniu zieleni z pięknym widokiem na park