Green Cell
Kraków Internet / e-Commerce
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 sierpnia 2021. Zobacz aktualne

Specjalista ds. Administracji

Green Cell Kraków
Nie podano
Praca

Każdego dnia dbamy, żeby Twoje urządzenia mobilne były pełne świeżej energii. Projektujemy elektronikę użytkową kierowani potrzebami klientów. Co druga bateria do laptopa kupiona w Polsce pochodzi od nas. Z naszych produktów korzystają klienci na całym świecie. Jesteśmy liderem na rynku magazynowania energii. W CSG S.A. poprzez nasze marki: Green Cell, Świat Baterii, Battery Empire i RDY, napędzamy rewolucję w elektromobilności.

Szukamy pasjonatów elektromobilności oraz talentów zainteresowanych tematyką magazynowania energii!

Jakie wyzwania czekają na Ciebie?
  • będziesz pierwszą osobą, którą spotykają nasi Goście oraz Pracownicy,
  • odpowiadać za serce naszego biura, czyli recepcję,
  • opiekować się naszym biurem, by było komfortowym i estetycznym miejscem pracy,
  • wspierać współpracowników w sprawach administracyjnych,
  • administrować harmonogramem spotkań, rezerwacjami sal konferencyjnych, obsługą spotkań zewnętrznych,
  • wspierać Zarząd w sprawach organizacyjnych,
  • brać udział w ciekawych projektach administracyjnych,
  • zarządzać budżetem zakupowym przeznaczonym na materiały biurowe,
  • organizować i koordynować podróże służbowe (krajowe oraz zagraniczne),
  • brać udział w budowaniu integracji administracji w innych lokalizacjach,
  • współpracować z działem HR przy onboardingu nowych pracowników,
  • kontaktować się i administrować zgłoszenia do dostawców telekomunikacyjnych, usług sprzątania i innych.
Kogo poszukujemy?
  • przede wszystkim osób ze Świeżą Energią, przyjaznych, nastawionych na działanie,
  • osób, które lubią działać w szybko zmieniającej się rzeczywistości i które lubią proponować i wprowadzać usprawnienia, wnosić wartość do organizacji,
  • osób, które świetnie potrafią zorganizować swoją pracę i wesprzeć też innych w administracyjnym aspekcie ich działania,
  • osób, dla których estetyka jest ważna,
  • osób z doświadczeniem w pracy administracyjnej (min. 1 rok),
  • osób potrafiących posługiwać się pakietem MS Office, sprzętem komputerowym/biurowym i które chętnie nauczą się też nowych rzeczy,
  • osób, które potrafią mówić i pisać po angielsku (pracujemy głównie po polsku, ale niebawem  język angielski będzie konieczny).
Przygotowaliśmy dla Ciebie:

Pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm w Europie według rankingu Financial Times, a poza tym:

  • umowę o pracę lub B2B,
  • wyzwania, ciekawe zadania, szeroki wachlarz technologii,
  • realny wpływ na rozwój i ekspansję marki Green Cell,
  • możliwość udziału w zaawansowanych technologicznie projektach i szansę szybkiego wykazania swoich umiejętności,
  • komfortowe warunki pracy,
  • prywatną opiekę medyczną, MultiSport, ubezpieczenie na życie (dofinansowanie).

Podobne oferty

URBA Sp. z o.o.
Kraków
Nie podano
Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
Polityka cookies | Polityka prywatności | Zamknij