Teleperformance Polska
Warszawa Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 lutego 2022. Zobacz aktualne

Specjalista do spraw tłumaczeń z języka angielskiego na język polski

Teleperformance Polska Warszawa
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż

Teleperformance Polska aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko specjalisty do spraw tłumaczeń.

Benefity:

  • kursy i szkolenia dodatkowe
  • Prywatna opieka medyczna + ubezpieczenie na życie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Brak Dress Code
  • Imprezy integracyjne
  • Prezenty świąteczne i akcje charytatywne

Twoje obowiązki:

  • Tłumaczenia treści i procesów, Category Tagging dla jednej z największych platform zakupowych.
  • Tłumaczenie tekstów pod kątem gramatyki, pisowni i interpunkcji oraz dbanie o poprawność treści
  • Współpraca z zespołem na każdym etapie tłumaczenia

Nasze wymagania:

  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego, w mowie i w piśmie – warunek konieczny
  • Znajomość gramatyki, ortografii i interpunkcji zarówno w języku polskim, jak i w angielskim
  • Dbałość o szczegóły, umiejętność dotrzymywania terminów i szybkiego przyswajania nowych kompetencji oraz terminologii technicznej
  • Kierunkowe wykształcenie, certyfikaty językowe, wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.