Gift-4ever.pl
Kraków Internet / e-Commerce
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 maja 2022. Zobacz aktualne

Specjalista do spraw realizacji zamówień

Gift-4ever.pl Kraków
3150 - 4000zł
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Nasza firma www.gift-4ever.pl zajmuje się sprzedażą personalizowanych upominków dla klientów detalicznych na różne okazje. Dokładamy starań aby przygotowane przez nas wzory graficzne wpisywały się w oczekiwania klientów, z uwzględnieniem ich wieku, płci, zainteresowań, pasji i hobby.

Jako specjalista ds. realizacji zamówień, będziesz odpowiedzialny/a za podstawę działalności firmy - bieżącą realizację zamówień dla klientów sklepu. Będziesz obsługiwać innowacyjne maszyny (takie jak np. znakowarki CO2, drukarki światło utwardzalne) i prowadzić realizację zamówień, aż do wysyłki. Możesz liczyć na różnorodność zadań i przyjazną atmosferę, którą zapewni kreatywny, młody zespół. Będziesz mieć realny wpływ na rozwój naszej firmy.

Nasze oczekiwania:

  • Zaangażowanie w powierzone zadania i losy firmy,
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne, staranność, dbałość o detale i estetykę pracy,
  • Podzielność uwagi i umiejętność wykonywania jednocześnie kilku czynności,
  • Biegłość w obsłudze komputera,
  • Komunikatywność, pozytywne nastawienie i umiejętność pracy w zespole,
  • Mile widziany status studenta studiów zaocznych.

Obowiązki:

  • Przyjmowanie zamówień do realizacji w systemie administracyjnym sklepu,
  • Kompletowanie i składanie produktów,
  • Obsługa maszyn do personalizacji (znakowarki, drukarki),
  • Pakowanie, etykietowanie i przygotowywanie do wysyłki,
  • Pakowanie na prezent i inne zadania manualne,
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie nie mniejsze niż 3150 zł miesięcznie netto,
  • przejrzysty system premiowy uzależniony od wyników,
  • wsparcie koleżanek i kolegów w zgranym zespole zaangażowanych osób,
  • Pracę w pełnym wymiarze czasowym, w naszym biurze,
  • Pełen pakiet szkoleń wprowadzających na stanowisko.
  • Możliwości rozwoju w obszarach grafiki, zarzadzania stroną internetową i e-commerce, obsługi klienta, prowadzenia mediów społecznościowych, itp.

Niezależnie od naszej decyzji poinformujemy cię o wyniku rekrutacji.