Specjalista do spraw obsługi Klienta z j. angielskim

Praca
Lublin
nie podano

Concentrix to amerykańska korporacja zarządzająca relacjami z klientami,

posiadająca swoje oddziały na sześciu kontynentach.

Naszą wizją jest stać się największą na świecie firmą outsourcingową, bogatą w różnorodność i talent.

Dołącz do nas!

Obowiązki:

  • Obsługa połączeń przychodzących i wychodzących
  • Obsługa aplikacji
  • Rejestracja zgłoszeń od klientów i budowanie z nimi właściwych relacji
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie przyjętych zgłoszeń
  • Dbanie o wysoką jakość obsługi klientów

Wymagania:

  • Komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Wysoka kultura osobista i orientacja na potrzeby klienta
  • Pozytywne nastawienie do pracy
  • Szybkość reagowania

Oferta:

  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Bogaty pakiet socjalny (karta Multisport, prywatna opieka medyczna)
  • Szkolenia przygotowujące do pracy
  • Praca w młodym i szybko rozwijającym się zespole
Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz