Specjalista do spraw obsługi Klienta

Praca
nie podano
Rekrutacja zdalna
Lublin

Obowiązki:

  • Obsługa połączeń przychodzących i wychodzących
  • Obsługa aplikacji
  • Rejestracja zgłoszeń od klientów i budowanie z nimi właściwych relacji
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie przyjętych zgłoszeń
  • Wprowadzanie danych do sytemu
  • Dbanie o wysoką jakość obsługi klientów

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność szybkiego pisania na komputerze
  • Komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi
  • Wysoka kultura osobista i orientacja na potrzeby klienta
  • Pozytywne nastawienie do pracy
  • Szybkość reagowania

Oferta:

  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Elastyczny grafik (możliwość pracy od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 09:00 do 23:30)
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Bogaty pakiet socjalny (karta Multisport, prywatna opieka medyczna)
  • Szkolenia przygotowujące do pracy
  • Praca w młodym i szybko rozwijającym się zespole