Autenti.com
Zdalnie IT
Dodaj opinię
Czy to Twoja firma? Przejmij profil
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 lutego 2021. Zobacz aktualne

Specjalista Customer Support (zdalnie)

Autenti.com Zdalnie
Nie podano
Praca

Opis firmy

Autenti łączy w sobie energię startupu i ambicje dojrzałej firmy. Mamy pasję i duże doświadczenie na rynku internetowym. Stworzyliśmy usługę, która upraszcza oraz przyspiesza proces podpisywania i autoryzowania dokumentów online. Poprzez platformę Autenti możesz użyć wszystkich dostępnych e-podpisów na rynku, a więc podpiszesz większość umów, porozumień, wniosków. Jest spora szansa, że już korzystałeś z naszego narzędzia, np: zakładając konto bankowe. Rozwijamy się i mamy ambicje stać się największym operatorem usługi e-podpisu w Unii Europejskiej. Wiemy jak to osiągnąć, potrzebujemy jednak osób, które swoim zaangażowaniem i doświadczeniem pomogą nam zrealizować plan.

Szukamy ludzi samodzielnych, proaktywnych i świadomych, że digitalizacja rynku to szansa na uproszczenie życia. Co więcej, podpisywanie dokumentów online oznacza mniejsze zużycie papieru i ochronę drzew.

Cieszymy się, że tworzymy odpowiedzialny biznes i zapraszamy Cię do naszego zespołu

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • na prowadzeniu procesu certyfikacji podpisu elektronicznego - videoweryfikacja,
  • na codziennej ​obsłudze i rozwiązywaniu problemów użytkowników ​naszego serwisu internetowego (drogą mailową, telefoniczną, poprzez livechat),
  • na ​badaniu przyczyn występowania zgłaszanych problemów oraz współpracy z zespołem nad usunięciem ich źródła.

Kwalifikacje

U kandydatów poszukujemy:

  • znajomości j. angielskiego w stopniu dobrym (min. B2),
  • samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • zdolności szybkiego przyswajania wiedzy,
  • umiejętności interpersonalnych, komunikatywności,

Dodatkowe informacje

Jak pracujemy?

  • w niewielkim zespole (4 - 5 osób),
  • w godzinach między 8.00 a 21.00 od poniedziałku do piątku + max 1 sobota pracująca w m-cu,

Co dla Ciebie?

  • umowa zlecenie,
  • pracę w pełni zdalną (zapewniamy sprzęt i wdrożenie),
  • praca głównie z klientem biznesowym,
  • narzędzia: ASANA, SLACK, G-SUITE.