CCIG
Wrocław Obsługa Klienta / Call Center
CCIG Wrocław
Nie podano
Praca
Umowa B2B

Mok Yok IT to zespół specjalistów IT, którzy z pasją tworzą nieszablonowe rozwiązania technologiczne, dostosowane dla potrzeb i do obsługi kontrahentów. Do naszego zespołu, w samym centrum wrocławskiego rynku, poszukujemy osoby na stanowisko: Software Developer.

Zadania:

  • utrzymanie i rozwój wewnętrznych aplikacji webowych wspierających procesy Call Center i obsługę posprzedażową
  • tworzenie i projektowanie nowych skryptów oraz aplikacji webowych po stronie klienta/serwera (PHP, MySQL, JS, Ajax, REST)
  • współpraca z działem wdrożeń i developmentem przy tworzeniu i wycenie aplikacji webowych

Oczekujemy:

  • znajomości:
  • Framework Symfony 3.x i 5.x
  • PHP 7.x
  • MySQL/MariaDB
  • Doctrine
  • Twig
  • Docker, Docker Compose
  • composer
  • CSS3/HTML5
  • Bootstrap 3/4
  • Elasticsearch | Kibana
  • RabbitMQ
  • Redis
  • NodeJS
  • GIT
  • wzorce projektowe
  • SOLID
  • znajomości systemów Linux (dowolna dystrybucja)
  • standardy tworzenia kodu PSR-2
  • umiejętności tworzenia i korzystania z SOAP i RESTApi
  • umiejętności pracy w zespole i pod presją

Mile widziana znajomość Angulara i podstawowa Pythona

Oferujemy:

  • pracę z ambitnymi ludźmi pełnymi pasji
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzinowym
  • pakiet socjalny
  • uczestniczenie w realizacji innowacyjnych projektów
  • realizację swoich pasji i pomysłów
  • biuro centralne we Wrocławiu